-15 % na wszystkie czapki i kominy     kod >> CIEPELKO

MY RZUCAMY !
TY ŁAPIESZ !
PROSTE !

Masz swój własny butik lub sprzedajesz online ?

Pisz! Bardzo chętnie nawiążemy współpracę. 


biuro@lapnas.pl


    Nazywam się Małgorzata Mróz. Grafika oraz projektowanie form przemysłowych zawsze były moją wielką pasją. Jeszcze jako studentka wzornictwa na jednej z technicznych uczelni marzyłam o tym, aby stworzyć własną markę odzieżową, która pozwoli mi odnaleźć się na rynku w roli samodzielnego i w pełni niezależnego przedsiębiorcy. Jeszcze przed obroną dyplomu dokonywałam wszelkich starań, by biznesowo stanąć na nogi, rozpocząć procesy projektowe, wykonawcze oraz dystrybucyjne. Wiedziałam, że łatwo nie będzie. Jednak dzięki wsparciu mojej Rodziny, Partnera oraz życzliwym ludziom wokół mogłam powoli rozpocząć proces tworzenia własnej firmy odzieżowej od podstaw. Interesowało mnie przede wszystkim tworzenie unikalnej odzieży dla młodzieży, a także przedstawicieli starszych pokoleń, które młode czują się duchem i chcą to w oryginalny sposób zaakcentować. 

     Do życia staram się podchodzić optymistycznie i bez zbędnych dram. Taka też ma być w założeniu odzież, jaką Wam proponuję. Wszystkie projekty wykonuję, drukuję oraz pakuję samodzielnie. Stworzenie zaufanego i zgranego zespołu współpracowników pozwoliło mi odnaleźć się w sieci w roli sprzedawcy szybciej, niż przypuszczałam. Tworząc projekty konceptualne, uciekaliśmy od banału i powtarzania tego, co na rynku odzieżowym jest już od dawna dostępne. To dla nas prawdziwy powód do dumy, że wszystko, co wprowadzamy regularnie do oferty naszego sklepu internetowego spotyka się z tak ogromnym zainteresowaniem. Budzenie pozytywnych emocji, umiejętne zastosowanie koloru, zwracanie uwagi na jakość oraz wygodę i komfort stosowania na co dzień – to wartości, których nigdy się nie wyprzemy i którym zawsze będziemy hołdować. 

     Cieszymy się, że nasze bluzy, koszulki, spodnie i liczne akcesoria wielu osobom dodały odwagi do działania, pewności siebie, ale też autoironii i luzu, bez którego w obecnych czasach trudno byłoby przetrwać. Podstawą naszych produktów odzieżowych jest polska bawełna – doceniana na całym świecie. Dbamy o to, aby projektowane nadruki charakteryzowały się najwyższym poziomem trwałości, były odporne na spieranie, niekruszyły się i nie odpadały. Wiemy, że między innymi dzięki temu regularnie do nas wracacie. Wierzymy, że to dopiero początek tego, co czeka nas w przyszłości… A przygotowujemy się na wiele. 

  Niedługo świętować będziemy pierwszą dekadę istnienia na rynku odzieżowych sklepów internetowych. Czas ten był niezwykle intensywny i obfitujący w wiele nieoczekiwanych przygód izdarzeń, które tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że wybraliśmywłaściwą drogę. Jako firma skosztowaliśmy zarówno słodyczy sukcesu, jak i goryczy nieuczciwego współzawodnictwa z konkurencją, która bezprawnie podrabiała nasze projekty, sygnując je własnym znakiem towarowym. Wszystkie te zdarzenia wzmocniły nas i nauczyły konsekwencji. Najważniejszą wartością dla nas pozostaje jednak Wasze zaufanie, którego nie bylibyśmy w stanie kupić za jakiekolwiek pieniądze. Dziękujemy, że nadal jesteście z nami. 

Zespół Łap Nas

0
fanów na facebooku
0
wypitych gorących kaw – ekspres ma licznik!
0
nowych pomysłów do zrealizowania

Poznaj nasz team

GOŚKA

czif

To właśnie mnie “zaczepianie może skutkować…”

Graphic Design 93%
Multitasking 86%
ADAM
prawa ręka
 Dokładniej to Adam odpowiada za logistykę i zawsze przychodzi na ratunek, szczególnie jak sprzęt zawodzi.
Logistics 96%
Multitasking 3%
ANETA
złota krawcowa
 
Aneta walczy z trudnymi realizacjami. Nowy krój i detale wykończenia to jej główne zadania.
Cut &Sewing 96%
Multitasking 81%
BATMAN
inspiracja
 
Hau, hau,
 
Cutness 98%
Energizing Superactive 95%